TRCON, mimarlığın ve şehirciliğin geleneksel sınırları içinde faaliyet gösteren uluslararası bir tasarım, inşaat ve danışmanlık şirketidir. 

 

TRCON, resmi faaliyetine 2018 yılında başlamıştır ancak ekibin mesleki etkinliği uzun bir yolculuktan gücünü almaktadır.

 

TRCON, tasarım ve inşaat alanında birbirinden farklı konularda çalışır. Özellikle hastaneler ve sağlık merkezleri üzerine uzmanlaşmıştır. Bunun yanında, konut projeleri, dini yapılar, oteller, AVM ve peyzaj alanlarını da üstün başarı ile tasarlamaktadır.

 

Tasarım çözümlerimiz, yerel bağlamın titiz bir analizini takiben, metodik ve bütünsel bir dille oluşturulur. Kentsel ölçekten başlayarak, mimari, peyzaj ve yapıyı oluşturan her elemanı, küresel standartları her daim göz önüne alarak, teknolojiyi de yanına alarak,  özgün bir üslupla bir araya getirmektedir.

 

Ekibimiz, mimari projenin yanısıra mimariyle ilişkili diğer disiplinlerde de en yüksek kaliteyi elde etmek için profesyonel bir kadro ile çalışmakta ve gerekli desteği almaktadır. 

 

VİZYON

Vizyonumuz, güvenilir ve kendi dallarında uzman ekibimizle, insan yaşamına saygılı, ihtiyaçlara karşılık veren ve çevreye duyarlı tasarımlar ile başarımızı hep bir adım daha ileriye taşımaktır.

 

MİSYON

Misyonumuz, gelecekteki küresel zorluklara uyarlanmış; uluslararası değerlere dayalı, zamana meydan okuyan ve nitelikli çözümler üreterek Dünya’nın her kıtasında faaliyet gösteren bir firma olmaktır.

 

HEDEF

Yerel bağlamı göz ardı etmeden, yeniliğe, kaliteye ve sürdürülebilirliğe dayalı tasarım ve inşaat anlayışının; küresel öncülerden olmayı hedefliyoruz.

 

AMAÇ

Zaman testini geçerek; hem işverene hem de kullanıcılara baştan sona değer veren tasarımlar ve yapılar üreterek; ortaya çıkardığımız her üründe uzun ömürlü ve akıllı çözümler sunmayı hedefliyoruz.

 

DEĞERLER

Değerlerimiz, güvenilirlik, kaliteden ödün vermeden profesyonellik, yenilikçilik,   sürat ve sadakat temelleri üzerine oturmaktadır.

 

METOD

İş birliği, TRCON için yol gösterici bir güçtür. Çünkü en iyi sonuçların tüm paydaşlarla devam eden diyaloglardan kaynaklandığına inanırız. Müşterilerimizi ortaklarımız sayarak, her projeye özgün bir meydan okumayla yaklaşırız. Yenilikçi çözümler üretmek adına, mimarlık, iç mimarlık, mühendislik ve şehir planlama alanlarının uzmanlarını bir araya getirerek, bütünleşmiş bir çalışma anlayışıyla projeler üretiriz.

 

Performansımızı, avan proje, fizibilite çalışmaları, alternatif analizleri, uygulama ve as-built projelerinin oluşturulması, inşaat yapım yönetim ve denetleme işleri, kalite ve kontrol, zaman kullanımı, maliyet analizlerine kadar geniş bir yelpazede göstermekteyiz. Çalışmalarımız teknik ve insana dair konulardaki farklı uzman ortaklarla; çapraz ve çok disiplinli bir ekip ile birlikte oluşturmaktayız. Tüm projelerde kalite ve sürdürülebilirliğe büyük bir bağlılık ile yaklaşılmakta; hizmet odaklı ve toplumun değerlerinin benimsendiği ürünler ortaya koymaktayız.

 

DENEYİM

TRCON, özellikle, kamu ve özel sektör için tasarladığı sağlık projeleriyle ön plana çıkmaktadır. Ancak konut, otel, dini tesis, AVM, peyzaj tasarımı, rekreasyon alanlarının tasarımı ve projelendirilmesinde de aktif olarak çalışmakta, müşterilerimiz için yeni konularda projeler geliştirmekteyiz. 

 

Türkiye’nin yanı sıra farklı coğrafyalarda projeler geliştirdiğimiz için, bilgi ve tecrübemizi tüm müşterilerimizin yararına kullanabilmekteyiz. Bugüne kadar, Türkiye, Cezayir, Pakistan ve Sudan'da tasarım ve danışmanlık çalışmalarımız ve bazı projelerimizin inşaat aşaması güncel olarak devam etmektedir. 

Hizmetler