İNŞAAT

TRCON tasarımdan süreç yönetimine, inşaatın her aşamasında hizmet vermekte ve anahtar teslimi işler yapmaktadır. Uluslararası süreç ortakları ile birlikte ileri teknolojileri kullanarak faaliyet göstermektedir. Kalite, rekabetçi fiyatlandırma, verimli proje ve ileri teknoloji inşaat uygulamaları için taşeronlar, tedarikçiler ve iş ortakları ile birlikte yürümektedir.

TASARIM

TRCON tasarım ekibi hem kamu hem de özel sektörde çalışır. Sağlık yapıları, otel, konut, alışveriş merkezi ve dini bina projelerinde uluslararası bir deneyime sahiptir. Konusunda uzman çalışanları ile yenilikçi tasarım ve ileri teknoloji inşaat çözümleri sunmaktadır. Ekip olarak müşterilerine ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun çözümler üretmekten gurur duymaktadır.

PROJE YÖNETİMİ

TRCON projelendirme ve inşaat sürecinde belirlenen hedeflere ulaşmak için gerekli planlanma ve kontrolü eksiksiz bir şekilde yapar. Bu süreç içerisinde müşteriye düzenli olarak raporlama yapılarak tüm ekibin bu süreci kesintisiz takip etmesi sağlanır. Müşteri ile aynı amaca odaklanma temel prensiptir. Amaç; projeyi zamanında, bütçe dahilinde, emniyet ve kalite standartlarıyla tamamlamaktır.

İHALE YÖNETİMİ

TRCON özellikle Sağlık Yapıları konusunda anahtar teslimi hizmet vermekle beraber, medikal danışmanlık ve ihale hazırlık çalışmaları konusunda da faaliyet göstermektedir. Büyük ölçekli ihalelere giren firmalarla iş ortağı olarak hareket eder. PPP Projeleri gibi büyük ölçekli Sağlık Kampüsü Projelerinin ihaleye hazırlık sürecinde gerekli projelendirme ve dökümantasyon hizmetleri verilmektedir.